Dzień kobiet z Radiem RAM

Strefa stylu Radia Ram w Jasnej!

RADIO RAM  na żywo z Jasnej

8 marca prosto z Jasnej prowadzony był program specjalny, dedykowany kobietom! Monika Jaworska i zaproszeni goście-eksperci opowiedzieli, skąd czerpać stylowe inspiracje, jak dbać o zdrowie i urodę, jak radzić sobie z brakiem pewności siebie i jak obudzić w sobie nowe siły na wiosnę? 


PLAN SPOTKANIA:

10.00
Marzymy o świetnym wyglądzie i ciepłych dniach. O odkurzaniu skóry na wiosnę – mezoterapiach i peelingach opowie nasz eskpert dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus, specjalista dermatolog i wiceordynator oddziału dermatologii WSSK Wrocław.
SOFT SKIN Dermaclinic  ul. Dąbrowskiego 32a, www.softskin-clinic.pl

10.30
Z kosmetolog Paulą Smutnicką oraz Lidią Woźnicą – Sokołowską - stylistką i wizażystkąpodejmiemy temat zabiegów upiększających ciało, poznamy trendy w stylizacjach wiosennych i dowiemy się, jakie kolory będą królować w makijażu tej wiosny?
Centrum Dermatologii Zabiegowej i Laserowej URODA dr Monika Lelonkiewicz
Wrocław, ul. Szybka 1E/A, www.uroda.in

11.00
Anna Seifert optometrystka oraz Barbara Kucharska stylistka i optometrystka przedstawią trendy w optyce. Nie ma wątpliwości, że szukając nowych oprawek, kierujemy się nie tylko ich praktycznymi zaletami, ale również modą, która ma wielki wpływ na dobór okularów. Dowiemy się więc, co teraz nosi się na nosie. Przy okazji usłyszymy, jak ważną częścią naszego życia codziennego powinna być profilaktyka krótkowzroczności.
Salon optyczny Opticare, ul. Krupnicza 7,  ul. Widna 6 lok. 3 w Hali "Perła", ul. Strzegomska 206 w Hali Strzegomskiej - I piętro, www.opticare.com.pl

11.30
Michał Podkalicki, Product Manager ds. Alergologii z firmy Euroimmun opowie o rodzajach alergii, wyjaśni, jakie mogą być objawy i podpowie, jak sobie z nimi radzić? Poznamy nowe trendy w diagnostyce oraz dowiemy się, kto i kiedy powinien poddać się testom na alergię.
Laboratorium Euroimmun, producent testów EUROLINE, www.alergiczne.info

12.00
Marta Micek - menadżer salonu KAMADARI i Liwia Czech - kosmetolog podejmą temat koreańskich kosmetyków, poznamy tajemnice 10 kroków koreańskiej pielęgnacji. Czy będzie egzotycznie?
KAMADARI Instytut Piękna Wrocław, ul. Biskupia 8, https://www.facebook.com/KAMADARI.wroclaw

12.30
Naszą trenerką motywacyjną będzie Monika Majerska, która rozwieje wszelkie wątpliwości w sprawie, jak radzić sobie z brakiem pewności siebie? Jak obudzić w sobie odwagę? Dowiemy się m.in. czy można być sexi, jeśli nie jesteśmy pewni siebie?
Szkoła Językowa YouEnglish, Sky Tower, 44 piętro, www.youenglish.school


{}